hakkimizda

HAKKIMIZDA

Vista, endüstriyel fırın sektöründe 10 yıl önce başlayarak başlangıçta endüstriyel çamaşır ve mutfak projelerine odaklanan bir firma olarak kuruldu. Yüksek motivasyona sahip, sadık ve işine adanmış personeliyle başlayan bu yolculuk, kısa sürede endüstriyel ürünler – sistemleri gibi alanlarda da çözümler sunmaya evrildi. Vista, büyüme vizyonundan hiç taviz vermeden günümüzde faaliyetlerini mekanik, elektrik ve networking hizmetleri gibi mühendislik alanlarına da genişleterek sürdürmektedir.

Vista, tasarım, proje yönetimi, uygulama, kurulum ve satış sonrası hizmetlerin tümünde sektörün lider bir çözüm ortağı olma hedefiyle yoluna devam etmektedir. Geçen süre içinde oteller, hastaneler, lüks konutlar, restoranlar ve eğitim binaları gibi birçok projede üstün hizmet kalitesiyle ön plana çıkarak prestijli bir portföy oluşturmuştur.

MİSYONUMUZ

“Endüstriyel mutfak ve çamaşırhane ekipmanları sektöründe öncü bir konumda bulunarak, uluslararası düzeyde ithal ettiğimiz üst segment ürünlerle müşterilerimize mükemmel çözümler sunmayı amaçlıyoruz. Otel, restoran, hastane, denizcilik ve prestijli konutlar gibi çok yönlü alanlarda müşterilerimize değer katmak ve memnuniyeti en üst düzeyde tutmak en büyük taahhüdümüzdür.”

VİZYONUMUZ

“Vizyonumuz, endüstriyel mutfak ve çamaşırhane ekipmanları konusunda sektörün belirleyeni olmanın ötesine geçerek, global ölçekte tanınan ve saygı gören bir endüstri lideri olmaktır. İnovasyon ve kaliteyi birleştirerek, işletmelerin büyümesine katkıda bulunmak ve mekânların işlevselliğini yükseltmek için kendi yüksek standartlarımızı belirliyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutarak, sektördeki liderliğimizi pekiştirmek ve sınırları zorlamak için kararlıyız.”

TEMEL DEĞERLERİMİZ

  • Kaliteden asla ödün vermiyoruz.
  • En rekabetçi fiyatlarla kaliteli ürün ve hizmetler sunuyoruz.
  • Bir projenin her aşamasında, satış sonrası dahil en mükemmel müşteri hizmetini sağlıyoruz.